;

Paisje Per Ushtrime

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Perfect Silhouette Gjendja: Ne Stok

  • Paisje per ushtrime, Ideale per te arritur format perfekte te trupit tuaj, me litare qe vendosen te kembet per ti terhequr, Mund te realizoni shume ushtrime palestre fale kesaj paisje ne shtepine tuaj, Ju ndihmon te humisni kalorite dhe kilogramet e tepert gjate kohes qe ushtroheni, E pershtatshme per perdorim nga te gjithe.
Sasia
Raporto

Kodi: #48877

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Paisje per ushtrime, Ideale per te arritur format perfekte te trupit tuaj, me litare qe vendosen te kembet per ti terhequr, Mund te realizoni shume ushtrime palestre fale kesaj paisje ne shtepine tuaj, Ju ndihmon te humisni kalorite dhe kilogramet e tepert gjate kohes qe ushtroheni, E pershtatshme per perdorim nga te gjithe.

Perfect Silhouette

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.