;

Trajtues Vaji Per Makine

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Trajtues vaji per makine, und të përmirësojë koeficientin e viskozitetit të vajit lubrifikues, të parandalojë në mënyrë efektive fërkimin e drejtpërdrejtë intermetal, të zvogëlojë konsumimin mekanik dhe ta bëjë motorin të marrë mbrojtjen më të mirë, Komponenti i tij i veçantë i pastrimit mund të parandalojë kohezionin e llumit dhe të pastrojë motorin, Sasia: 443 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #48756

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Trajtues vaji per makine, und të përmirësojë koeficientin e viskozitetit të vajit lubrifikues, të parandalojë në mënyrë efektive fërkimin e drejtpërdrejtë intermetal, të zvogëlojë konsumimin mekanik dhe ta bëjë motorin të marrë mbrojtjen më të mirë, Komponenti i tij i veçantë i pastrimit mund të parandalojë kohezionin e llumit dhe të pastrojë motorin, Sasia: 443 ml.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.