;

Shtrydhese Frutash

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Shtrydhese frutash manuale, Ideale per agrume, shege dhe cdo lloj fruti per lenge te fresket plot vitamina dhe shije, Material inoks i cilesise se larte, mjafton te vendosni frutin brenda paisjes dhe te ulni dorezen, Pasi ta shtrydhni mund ta hidhni lehtesisht lengun ne gote, Dizanj praktik per perdorin ne cdo kuzhine!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shtrydhese frutash manuale, Ideale per agrume, shege dhe cdo lloj fruti per lenge te fresket plot vitamina dhe shije, Material inoks i cilesise se larte, mjafton te vendosni frutin brenda paisjes dhe te ulni dorezen, Pasi ta shtrydhni mund ta hidhni lehtesisht lengun ne gote, Dizanj praktik per perdorin ne cdo kuzhine!

Kitchen & Home