;

Pastrues Xhamash Per Makine

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues xhamash per makine, mund të largojë shpejt papastërtite me te veshtira dje njollat ne siperfaqen e xhamit, Aplikohet mjaft thjeshte: mjafton vetem ta hidhni te vendi i ujit te fshireses se xhamave te makines, Sasia: 500 ml.
Sasia
Raporto

Kodi: #48651

Kategori:, ,

Kontakt

Shperndaje

Pastrues xhamash per makine, mund të largojë shpejt papastërtite me te veshtira dje njollat ne siperfaqen e xhamit, Aplikohet mjaft thjeshte: mjafton vetem ta hidhni te vendi i ujit te fshireses se xhamave te makines, Sasia: 500 ml.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.