;

Luge Per Kepuce 2 ne 1

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Luge 2 ne 1, Ne njeren ane ju ndihmon per veshjen e kepuceve dhe ne anen tjeter eshte ne forme dore qe ju ndihmon per kruajtjen e shpines, Material plastik i cilesise se larte, per perdorim nga te gjithe.
Sasia
Raporto

Kodi: #48520

Kategori:Elektronika, Kujdesi personal, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Luge 2 ne 1, Ne njeren ane ju ndihmon per veshjen e kepuceve dhe ne anen tjeter eshte ne forme dore qe ju ndihmon per kruajtjen e shpines, Material plastik i cilesise se larte, per perdorim nga te gjithe.

Kitchen & Home