;

Tas Plastik Kuzhine

(0 Vleresime)

190 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Tas plastik, ideale per perdorim multifunksional ne kuzhine per ruajtjen e ushqimeve te ndryshmr, me kapak mbylles dhe doreza per mbajtjen e tij, Kapaciteti: 2.2 liter.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Tas plastik, ideale per perdorim multifunksional ne kuzhine per ruajtjen e ushqimeve te ndryshmr, me kapak mbylles dhe doreza per mbajtjen e tij, Kapaciteti: 2.2 liter.

Kitchen & Home