;

Mbajtese Veze

(0 Vleresime)

490 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese veze kaq e vecante, ideale per servirjen e vezeve te ziera, me cekic per te goditur levozhgen dhe nje luge, me dizanj te lezetshem i duhuri per femijet tuaj!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese veze kaq e vecante, ideale per servirjen e vezeve te ziera, me cekic per te goditur levozhgen dhe nje luge, me dizanj te lezetshem i duhuri per femijet tuaj!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.