;

Jumpsuit Per Femra

(0 Vleresime)

2,690 Lekë

Shitesi: Fashion Shop Gjendja: Ne Stok

  • Jumsuit per femra, dizanj i bukur me rripa, teper modern dhe praktik, super material, ne ngjyrat: i zi dhe e kalter e erret, masat: S-XL.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Jumsuit per femra, dizanj i bukur me rripa, teper modern dhe praktik, super material, ne ngjyrat: i zi dhe e kalter e erret, masat: S-XL.

Fashion Shop