;

Peshore Floriri

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Peshore floriri apo cdo bizhuje tjeter me saktesi te larte profesionale, Me ekran te madh dixhital LCD me drite qe ben shfaqjen e numrave, Tregon Pesha në: G, OZ, TL, OZT, DWT, CT dhe GN. Teper efektive, me 4 butona kontrolli, Kapaciteti 1000 gram me saktesi 0.1 gram. Fiket ne menyre automatike pas 60 sekondash, Funksionon me bateri, Dimensione: 15.2 x 7.2 x 2.5 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #48236

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Peshore floriri apo cdo bizhuje tjeter me saktesi te larte profesionale, Me ekran te madh dixhital LCD me drite qe ben shfaqjen e numrave, Tregon Pesha në: G, OZ, TL, OZT, DWT, CT dhe GN. Teper efektive, me 4 butona kontrolli, Kapaciteti 1000 gram me saktesi 0.1 gram. Fiket ne menyre automatike pas 60 sekondash, Funksionon me bateri, Dimensione: 15.2 x 7.2 x 2.5 cm.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.