;

Plan Gatimi Severin

(0 Vleresime)

6,990 Lekë 7,990 Lekë (-13%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Plan Gatim Severin modeli: 1014 ,me 2 pllaka ideale per te gatuar cdo gje qe deshironi ne menyre praktike me diameter: 15 dhe 18 cm, temperature e rregullueshme, Dizanj portabel dhe i lehte per tu perdorur, Mjaft e thjeshte edhe per tu pastruar, Fuqia 1000 dhe 1500 W, Dimensione: 29 x 46 x 7.7 cm
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Plan Gatim Severin modeli: 1014 ,me 2 pllaka ideale per te gatuar cdo gje qe deshironi ne menyre praktike me diameter: 15 dhe 18 cm, temperature e rregullueshme, Dizanj portabel dhe i lehte per tu perdorur, Mjaft e thjeshte edhe per tu pastruar, Fuqia 1000 dhe 1500 W, Dimensione: 29 x 46 x 7.7 cm

Ozone Electronics