;

Plan Gatimi Severin

(0 Vleresime)

3,490 Lekë 3,990 Lekë (-13%)

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Plan Gatim Severin modeli: 1091, me nje pllake te vetme ideale per te gatuar cdo gje qe deshironi ne menyre praktike me diameter: 18.5 cm, temperature e rregullueshme, Dizanj portabel dhe i lehte per tu perdorur, Mjaft e thjeshte edhe per tu pastruar, Fuqia 1500 W, Dimensione: 26 x 29 x 9 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Plan Gatim Severin modeli: 1091, me nje pllake te vetme ideale per te gatuar cdo gje qe deshironi ne menyre praktike me diameter: 18.5 cm, temperature e rregullueshme, Dizanj portabel dhe i lehte per tu perdorur, Mjaft e thjeshte edhe per tu pastruar, Fuqia 1500 W, Dimensione: 26 x 29 x 9 cm.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.