;

VENTILATOR ELEKTRA EV-I1621T

(0 Vleresime)

4,490 Lekë

Shitesi: Ozone Electronics Gjendja: Ne Stok

  • VENTILATOR ELEKTRA EV-I1621T, dizenjuar per tu vendosur mbi dysheme, paisur me 4 helika inoks dhe 3 nivele shpejtesie, Nje ventilator do tju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Mbulon siperfaqe deri ne 20 m2, Eshte teper praktik dhe komod, Baze e rrumbullaket, LARTESI 1.3 M.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

VENTILATOR ELEKTRA EV-I1621T, dizenjuar per tu vendosur mbi dysheme, paisur me 4 helika inoks dhe 3 nivele shpejtesie, Nje ventilator do tju vije ne ndihme gjate diteve te nxehta. Mbulon siperfaqe deri ne 20 m2, Eshte teper praktik dhe komod, Baze e rrumbullaket, LARTESI 1.3 M.

Ozone Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.