;

Mbajtese Telefoni Per Qafe

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese telefoni per qafe, me nje dizanj unik krijuar per ta vendosur ne qafe dhe mbajtur telefonin gjate kohes qe punoni apo shikoni ne te dhe nuk deshironi apo mundeni te perdorni duart, material silikoni i bute qe nuk demton gjate perdorimit dhe teper fleksibel, me rrotullim 360 ° , I pershtashem per te gjitha llojet e smartphoneve.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese telefoni per qafe, me nje dizanj unik krijuar per ta vendosur ne qafe dhe mbajtur telefonin gjate kohes qe punoni apo shikoni ne te dhe nuk deshironi apo mundeni te perdorni duart, material silikoni i bute qe nuk demton gjate perdorimit dhe teper fleksibel, me rrotullim 360 ° , I pershtashem per te gjitha llojet e smartphoneve.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.