;

Mbajtese Telefoni Per Biciklete

(0 Vleresime)

900 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese telefoni per bicikelte, ideale per te fiksuar dhe sigururar telefonin tuja gjate udhetimeve me te, vendoset shume lehte, ndertuar nga materiale cilesore dhe rezistente ndaj kushteve te ndryshme te motit, E pershtatshme per te gjitha llojet e telefonave.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese telefoni per bicikelte, ideale per te fiksuar dhe sigururar telefonin tuja gjate udhetimeve me te, vendoset shume lehte, ndertuar nga materiale cilesore dhe rezistente ndaj kushteve te ndryshme te motit, E pershtatshme per te gjitha llojet e telefonave.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.