;

Ndenjese Per Makine

(0 Vleresime)

5,200 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Ndenjese per rehatine dhe sigurine e femijeve ne makine, Teper praktike ne udhetimet tuaja me ta, Material i bute komod qe siguron rehatine e tyre, Paisur me rrip sigurimi te cilin mund ta fiksoni ne 3 nivele, Lahet mjaft thjeshte, E pershtatshme per femijet me peshe: 22 deri në 36 kg.
Sasia
Raporto

Kodi: #47308

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Ndenjese per rehatine dhe sigurine e femijeve ne makine, Teper praktike ne udhetimet tuaja me ta, Material i bute komod qe siguron rehatine e tyre, Paisur me rrip sigurimi te cilin mund ta fiksoni ne 3 nivele, Lahet mjaft thjeshte, E pershtatshme per femijet me peshe: 22 deri në 36 kg.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.