;

Sfungjer Lares Makine

(0 Vleresime)

200 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Sfungjer lares i kompresuar per makine i ndertuar nga materiale teper cilesore i cili eshte i pershtatshem per te lare dhe shkumuar ne menyre perfekte makinen tuaj duke larguar te gjitha papasterite me lehtesi.
Sasia
Raporto

Kodi: #47288

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Sfungjer lares i kompresuar per makine i ndertuar nga materiale teper cilesore i cili eshte i pershtatshem per te lare dhe shkumuar ne menyre perfekte makinen tuaj duke larguar te gjitha papasterite me lehtesi.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.