;

Zgare Elektrike Adler

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Zgare Eleketrike Adler Modeli: AD 6602, Kodi: ZG12941, Ideale per te pergatitur barbecue te shijshem ne cdo kohe, Mund te gatuani mish apo perime te shendetshme dhe pa tym, Me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe temeprature te rregullueshme ne nivele sipas deshires, Teper i thjeshte per tu pastruar, I pershtashem per cdo hapsire: ne kopesht, festa dhe organizime te ndryshme apo piknik, E pajisur me bazen mbajtese me 4 kembe, Fuqia: 2000 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Zgare Eleketrike Adler Modeli: AD 6602, Kodi: ZG12941, Ideale per te pergatitur barbecue te shijshem ne cdo kohe, Mund te gatuani mish apo perime te shendetshme dhe pa tym, Me siperfaqe e cila nuk ngjit dhe temeprature te rregullueshme ne nivele sipas deshires, Teper i thjeshte per tu pastruar, I pershtashem per cdo hapsire: ne kopesht, festa dhe organizime te ndryshme apo piknik, E pajisur me bazen mbajtese me 4 kembe, Fuqia: 2000 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.