;

SERVIS TAVOLINE 19PZ UNSA KER 13560006 GREEN

(0 Vleresime)

4,990 Lekë 7,990 Lekë (-38%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • SERVIS TAVOLINE 19 cope. Seti permban 6 pjata te medha, 6 pjata gjelle, 6 pjata frute dhe nje tas sallate, ngjyra jeshile.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

SERVIS TAVOLINE 19 cope. Seti permban 6 pjata te medha, 6 pjata gjelle, 6 pjata frute dhe nje tas sallate, ngjyra jeshile.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.