;

Grille Multifunksionale Sonifer

(0 Vleresime)

2,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Grille Multifunksionale Sonifer Modeli: SF-6074, Me nje dizanj te ri teper te vecante, Me 5 hapsira ndarese ideale per pjekjen e ushqimeve te ndryshme si mish, kotoleta, peshk, perime apo veze, Siperfaqja e gatimit ndertuar nga materiale qe nuk ngjisin dhe pastrohen me lehtesi, Me kontroll te temperatures per te caktuar vete nivelin e deshiruar te pjekjes, pasiur me tabaka per grumbullimin e vajtit dhe yndyres duke lejuar qe ushqimet qe pergatisni te jene te shendetshme per organizmin, Fuqia: 1500 W, Praktike per ta marre kudo me vete, Dimensionet: 36 x 6 x 24 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Grille Multifunksionale Sonifer Modeli: SF-6074, Me nje dizanj te ri teper te vecante, Me 5 hapsira ndarese ideale per pjekjen e ushqimeve te ndryshme si mish, kotoleta, peshk, perime apo veze, Siperfaqja e gatimit ndertuar nga materiale qe nuk ngjisin dhe pastrohen me lehtesi, Me kontroll te temperatures per te caktuar vete nivelin e deshiruar te pjekjes, pasiur me tabaka per grumbullimin e vajtit dhe yndyres duke lejuar qe ushqimet qe pergatisni te jene te shendetshme per organizmin, Fuqia: 1500 W, Praktike per ta marre kudo me vete, Dimensionet: 36 x 6 x 24 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.