;

Kufje Me Wireless

(0 Vleresime)

1,390 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me wireless Modeli: inPods 12, Me nje dizanj modern praktike, Mund ta lidhni permes teknologjise wireless me smartphonin tuaj duke degjuar ne kete menyre muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni telefonatave, Distanca e lidhjes: 10 m, version i bluetooth: 5.0, Kapaciteti i baterisë: 35 mAh; Koha e karikimi: 1-2 ore, rezistojne ne shume ore, Cilesi e larte e zerit, Kuti mbajtese inteligjente fast qe karikon kufjet, Mjaft praktike per aktivitetet sportive apo udhetime!
Sasia
Raporto

Kodi: #45117

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje me wireless Modeli: inPods 12, Me nje dizanj modern praktike, Mund ta lidhni permes teknologjise wireless me smartphonin tuaj duke degjuar ne kete menyre muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni telefonatave, Distanca e lidhjes: 10 m, version i bluetooth: 5.0, Kapaciteti i baterisë: 35 mAh; Koha e karikimi: 1-2 ore, rezistojne ne shume ore, Cilesi e larte e zerit, Kuti mbajtese inteligjente fast qe karikon kufjet, Mjaft praktike per aktivitetet sportive apo udhetime!

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.