;

Koke Dushi

(1 Vleresime)

490 Lekë 990 Lekë (-51%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Koke dushi, Paisur me lloje te ndryshme kokrrizash mineralesh qe filtrojne dhe pastrojne ujin, Keto korriza largojne klorin dhe toksinat e metaleve të rënda nga uji si dhe aromat e pakendshme, permireson dhe hidraton lekuren nderkohe qe forcon edhe floket tuaj, Permireson presionin e ujit ne krahasim me kokat e tjera te dusheve, Lehte per tu instaluar, Kusen ujin deri ne 40 %, I duhuri per cdo shtepi!
Sasia
Raporto

Kodi: #44766

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Koke dushi, Paisur me lloje te ndryshme kokrrizash mineralesh qe filtrojne dhe pastrojne ujin, Keto korriza largojne klorin dhe toksinat e metaleve të rënda nga uji si dhe aromat e pakendshme, permireson dhe hidraton lekuren nderkohe qe forcon edhe floket tuaj, Permireson presionin e ujit ne krahasim me kokat e tjera te dusheve, Lehte per tu instaluar, Kusen ujin deri ne 40 %, I duhuri per cdo shtepi!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.