;

Fshese Pastrimi

(0 Vleresime)

1,990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Fshese per pastrim, me nje dizanj praktik per perdorim nga te dyja anet cka kursen kohen tuaj, Pastron gjithcka duke larguar pluhurin dhe papasterite e ndryshme ne siperfaqet e thata apo te lageshta, rrotullim 360 grade cka ju mundeson ta manovroni lehtesisht per te arritur edhe cepat me te veshtire, Material i kokes pastruese prej mikrofiber me cilesi te larte, I pershtatshem per te gjitha llojet e dyshemeve.
Sasia
Raporto

Kodi: #44683

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Fshese per pastrim, me nje dizanj praktik per perdorim nga te dyja anet cka kursen kohen tuaj, Pastron gjithcka duke larguar pluhurin dhe papasterite e ndryshme ne siperfaqet e thata apo te lageshta, rrotullim 360 grade cka ju mundeson ta manovroni lehtesisht per te arritur edhe cepat me te veshtire, Material i kokes pastruese prej mikrofiber me cilesi te larte, I pershtatshem per te gjitha llojet e dyshemeve.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.