;

Mbajtese Portative

(0 Vleresime)

1,790 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese portative per akesore te ndryshem, Me dizanj te bukur me 2 kate ne formen e 2 sirtereve te cilet mund te terhiqen, Material plastike e cilesise se larte, Ideale per te sistemuar ambientin tuaj ne kuzhine apo tualet! Dimensione: 38 x 33 x 12 cm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese portative per akesore te ndryshem, Me dizanj te bukur me 2 kate ne formen e 2 sirtereve te cilet mund te terhiqen, Material plastike e cilesise se larte, Ideale per te sistemuar ambientin tuaj ne kuzhine apo tualet! Dimensione: 38 x 33 x 12 cm.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.