;

Pastrues Me Avull

(0 Vleresime)

2,890 Lekë 3,490 Lekë (-17%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • Pastrues me avull, Ideale per pastrimin e cdo siperfaqe e sidomos atyre te veshtirave, eleminon te gjitha papasterite e mundshme duke ju siguruar nje ambient te paster, gjeneron avull deri në 90 gradë, me aksesore te posacem për pastrimin e rrobave dhe mobiljeve te ndryshme, dritareve apo dyshemeve, rezervuar uji 350 ml, Fuqia: 1050 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Pastrues me avull, Ideale per pastrimin e cdo siperfaqe e sidomos atyre te veshtirave, eleminon te gjitha papasterite e mundshme duke ju siguruar nje ambient te paster, gjeneron avull deri në 90 gradë, me aksesore te posacem për pastrimin e rrobave dhe mobiljeve te ndryshme, dritareve apo dyshemeve, rezervuar uji 350 ml, Fuqia: 1050 W.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.