;

Kufje Per Muzike Remax

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Kufje Remax Kodi: RM-S15, Ideale per ju qe nuk rrini dot pa muzike, Me nje dizanj modern dhe fleksibel, Gama e Përgjigjes së Frekuencave: 20-20000Hz, me mikrofon dhe buton per kontroll, mund t'ju pergjigjeni lehtesisht edhe telefonatave gjate kohes qe beni pune apo ushtroni sport, Gjatesia: 1.2 m.
Sasia
Raporto

Kodi: #44134

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje Remax Kodi: RM-S15, Ideale per ju qe nuk rrini dot pa muzike, Me nje dizanj modern dhe fleksibel, Gama e Përgjigjes së Frekuencave: 20-20000Hz, me mikrofon dhe buton per kontroll, mund t'ju pergjigjeni lehtesisht edhe telefonatave gjate kohes qe beni pune apo ushtroni sport, Gjatesia: 1.2 m.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.