;

Mbulese Kepucesh

(0 Vleresime)

750 Lekë 990 Lekë (-24%)

Shitesi: Trixie Shop Gjendja: Ne Stok

  • Mbulese kepucesh, ideale per ti perdorur ne ditet me shi, Material silikoni te papershkrueshme nga uji duke mbrojtur ne kete menyre kepucet tuaja, I mban ato te thata dhe te pastra, Dizajn i gjerë i hapur cka i ben te lehta për tu vendosur, Te thjeshta edhe per tu pastruar!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Mbulese kepucesh, ideale per ti perdorur ne ditet me shi, Material silikoni te papershkrueshme nga uji duke mbrojtur ne kete menyre kepucet tuaja, I mban ato te thata dhe te pastra, Dizajn i gjerë i hapur cka i ben te lehta për tu vendosur, Te thjeshta edhe per tu pastruar!

Trixie Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.