;

MP3 Dhe Karikues Per Makine

(0 Vleresime)

1,290 Lekë 1,490 Lekë (-13%)

Shitesi: Magic Shop Gjendja: Ne Stok

  • MP3 dhe karikues per makine 2 ne 1, Model: T10, Me nje dizanj te vecante dhe praktik, Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 1 porta USB Ekran qe tregon frekuencen, Buton qe lejon edhe pergjigjen e telefonatave, Suporton radio FM dhe karte TF, Dalje 2.1 A.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

MP3 dhe karikues per makine 2 ne 1, Model: T10, Me nje dizanj te vecante dhe praktik, Ideal per karikimin e shpejte te te gjitha pajisjeve tuaja elektronike gjate kohes qe udhetoni me makine, Gjithashtu fale teknologjise bluetooth ju mund te degjoni muziken tuaj te preferuar apo tu pergjigjeni lehtesisht telefonatave, me 1 porta USB Ekran qe tregon frekuencen, Buton qe lejon edhe pergjigjen e telefonatave, Suporton radio FM dhe karte TF, Dalje 2.1 A.

Magic Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.