;

Grirese Ushqimesh Nutrimax

(0 Vleresime)

4,990 Lekë 5,990 Lekë (-17%)

Shitesi: Vitapur Albania Gjendja: Ne Stok

  • Grirese Ushqimesh Nutrimax Kodi: VP0614, i domosdoshëm në çdo shtëpi apo kuzhinë profesionale, Jashtezakonisht praktik, dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj: perime, fruta, ereza, arra apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte dhe pa mundim,Tehe te mprehta prej celiku inoks te cilesise se larte per coptim perfekt, Shpejtesia: 21000 rpm, ene qelqi me kapaciteti: 1200 ml, Kordoni elektrik me gjatesi: 1 m, Me 2 nivele shpejtesie per te zgjedhur, Teper e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Fuqia: 350 W. Dimensione: 26 x 19 x 11 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #43750

Kategori:Elektronika, Elektroshtepiake, Mikser

Kontakt

Shperndaje

Grirese Ushqimesh Nutrimax Kodi: VP0614, i domosdoshëm në çdo shtëpi apo kuzhinë profesionale, Jashtezakonisht praktik, dizenjuar per te grire gjithcka ne kuzhinen tuaj: perime, fruta, ereza, arra apo cdo gje tjeter ne menyre te shpejte dhe pa mundim,Tehe te mprehta prej celiku inoks te cilesise se larte per coptim perfekt, Shpejtesia: 21000 rpm, ene qelqi me kapaciteti: 1200 ml, Kordoni elektrik me gjatesi: 1 m, Me 2 nivele shpejtesie per te zgjedhur, Teper e thjeshte dhe praktike ne perdorim. Fuqia: 350 W. Dimensione: 26 x 19 x 11 cm.

Vitapur Albania

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.