;

Mbajtese Detergjenti Me Sensor

(0 Vleresime)

890 Lekë 1,990 Lekë (-55%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Mbajtese Detergjenti te lengshem, I përshtatshëm për nxjerrjen ne menyre automatike te sapunit te lengshem apo shampo, Me sensor infra te kuqe qe nxjerr sapunin sapo afroni doren. Mund ta perdorni ne cdo ambient, Ideal per te parandaluar përdorimin e panevojshëm dhe për të ofruar higjiena në vende publike siç janë vendet e punës, palestra, restorantet, kafenetë; Dizanj elegant qe përshtatet lehte dekorimit tuaj. Kapaciteti 250 ml. Funksionon me bateri.
Sasia
Raporto

Kodi: #43354

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Tualet, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbajtese Detergjenti te lengshem, I përshtatshëm për nxjerrjen ne menyre automatike te sapunit te lengshem apo shampo, Me sensor infra te kuqe qe nxjerr sapunin sapo afroni doren. Mund ta perdorni ne cdo ambient, Ideal per te parandaluar përdorimin e panevojshëm dhe për të ofruar higjiena në vende publike siç janë vendet e punës, palestra, restorantet, kafenetë; Dizanj elegant qe përshtatet lehte dekorimit tuaj. Kapaciteti 250 ml. Funksionon me bateri.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.