;

Kufje Me Bluetooth

(0 Vleresime)

1,490 Lekë

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kufje me Bluetooth Konfulon Modeli: BT-01, Me nje dizanj modern pershtetet mjaft mire ne pjesen e vesheve per nje perdorim me komod, Dizenjuar për të dëgjuar muzikë nga pajisjet tuaja elektronike apo per te komunikuar me telefon handsfree kudo qe ndodheni , mjafton ti lidhni permes teknologjise Bluetooth, Rreze veprimi: 10 m, Koha e funksionimit: 2 ore, Performance e larte, Kapacietet i baterise: 55 mAh.
Sasia
Raporto

Kodi: #43183

Kategori:Telefona & Aksesore, Aksesorë, Kufje

Kontakt

Shperndaje

Kufje me Bluetooth Konfulon Modeli: BT-01, Me nje dizanj modern pershtetet mjaft mire ne pjesen e vesheve per nje perdorim me komod, Dizenjuar për të dëgjuar muzikë nga pajisjet tuaja elektronike apo per te komunikuar me telefon handsfree kudo qe ndodheni , mjafton ti lidhni permes teknologjise Bluetooth, Rreze veprimi: 10 m, Koha e funksionimit: 2 ore, Performance e larte, Kapacietet i baterise: 55 mAh.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.