;

Flutura Dekoruese

(0 Vleresime)

590 Lekë 890 Lekë (-34%)

Shitesi: Wonderland Gjendja: Ne Stok

  • Flutura dekoruese per cdo ambient tuajin, Mund ti vendosni lehtesisht ne mur duke i ngjitur, Ideale per ti dhenje nje pamje te bukur dhe plot gjalleri dhomave tuaja apo femijeve, Ne ngjyra dhe dizenjo te ndryshme, Ne paketim perfshihen 10 cope.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Flutura dekoruese per cdo ambient tuajin, Mund ti vendosni lehtesisht ne mur duke i ngjitur, Ideale per ti dhenje nje pamje te bukur dhe plot gjalleri dhomave tuaja apo femijeve, Ne ngjyra dhe dizenjo te ndryshme, Ne paketim perfshihen 10 cope.

Wonderland