;

Doreza Kuzhine

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Doreza kaq praktike per perdorim ne kuzhinen tuaj, ideale qe te mbani tavat apo tenxheret e nxehta, material silikoni qe durojne deri ne temperaturat: 250 grade dhe rezistente ndaj ujit, Te lidhura me nje pjese te vecante qe ju mbrojne edhe krahet, Me nje dizanj te bukur modern te domosdoshme per cdo amvise apo kuzhinier!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Doreza kaq praktike per perdorim ne kuzhinen tuaj, ideale qe te mbani tavat apo tenxheret e nxehta, material silikoni qe durojne deri ne temperaturat: 250 grade dhe rezistente ndaj ujit, Te lidhura me nje pjese te vecante qe ju mbrojne edhe krahet, Me nje dizanj te bukur modern te domosdoshme per cdo amvise apo kuzhinier!

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.