;

Kale Poni Me Muzike

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 2,490 Lekë (-40%)

Shitesi: Toy Shop Gjendja: Ne Stok

  • Kale poni bouncy me muzike, materiali llastik i forte dhe i trashe , me permasa 50 x 55 cm Nje loder aspak e demshme, rezistente me te cilen femijet do te argetohen pafund femijet dhe te hidhen
Sasia
Raporto

Kodi: #41869

Kategori:Nena & Femija, Lojra & formuese, Lodra

Kontakt

Shperndaje

Kale poni bouncy me muzike, materiali llastik i forte dhe i trashe , me permasa 50 x 55 cm Nje loder aspak e demshme, rezistente me te cilen femijet do te argetohen pafund femijet dhe te hidhen

Toy Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.