;

Dollap Rrobash

(0 Vleresime)

2,990 Lekë 3,490 Lekë (-14%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Dollap Rrobash Portativ, Per ju qe nuk keni shume hapsire ne ambientin tuaj kjo eshte zgjidhja ideale, Me varese per te varur rrobat dhe per te mbajtur gjithcka tjeter si: peshqir, jasteke, batanije, canta, loder e shume te tjera, Pamje e thjeshtë por elegante, Qe shtepia juaj te jete gjithmone e rregullt, Dimensione: 150 x 45 x 170 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #41165

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dhome gjumi, Dollap

Kontakt

Shperndaje

Dollap Rrobash Portativ, Per ju qe nuk keni shume hapsire ne ambientin tuaj kjo eshte zgjidhja ideale, Me varese per te varur rrobat dhe per te mbajtur gjithcka tjeter si: peshqir, jasteke, batanije, canta, loder e shume te tjera, Pamje e thjeshtë por elegante, Qe shtepia juaj te jete gjithmone e rregullt, Dimensione: 150 x 45 x 170 cm.

Big Shop