;

Shishe Per Shperndarjen e Mjaltit

(0 Vleresime)

790 Lekë 990 Lekë (-20%)

Shitesi: Big Shop Gjendja: Ne Stok

  • Shishe e vecante dizenjuar per shperndarjen e mjaltiti ne menyren me praktike, Ideale teksa shoqeroni ushqimet tuaja te preferuara: pancake, caj, kruasante apo buke, Mjafton te mbushni shishen me mjalte dhe me pas te shtypni dorezen, Mjalti do shperndahet ne menyre te rregullut pa bere pis, Material qelq me dizanj te bukur me hojezat e mjaltit cka e ben perfekt per perdorim kudo!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Shishe e vecante dizenjuar per shperndarjen e mjaltiti ne menyren me praktike, Ideale teksa shoqeroni ushqimet tuaja te preferuara: pancake, caj, kruasante apo buke, Mjafton te mbushni shishen me mjalte dhe me pas te shtypni dorezen, Mjalti do shperndahet ne menyre te rregullut pa bere pis, Material qelq me dizanj te bukur me hojezat e mjaltit cka e ben perfekt per perdorim kudo!

Big Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.