;

Mbeshtetese per mesin

(0 Vleresime)

590 Lekë 990 Lekë (-40%)

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Mbeshtetese per mesin, Me nje dizanj ergonomik eshte ideale per ta vendosur dhe mbeshtetur ne karriget e punes apo sediljet e makinave, jep ndjesine e nje masazhuesi dhe redukton dhimbjet e shpines duke mbajtur posturen e trupit drejt, Teper praktike dhe komode. Me kokrriza masazhues.
Sasia
Raporto

Kodi: #41138

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Mbeshtetese per mesin, Me nje dizanj ergonomik eshte ideale per ta vendosur dhe mbeshtetur ne karriget e punes apo sediljet e makinave, jep ndjesine e nje masazhuesi dhe redukton dhimbjet e shpines duke mbajtur posturen e trupit drejt, Teper praktike dhe komode. Me kokrriza masazhues.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.