;

Drita Per Makine

(0 Vleresime)

690 Lekë 990 Lekë (-30%)

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drita per makine, Me ndricim super te fuqishem LED , konsumi i ulët i energjisë, temperatura: 6000-6500K, Tensioni: DC 12V, Fuqia: 6 W, Rezistente edhe ndaj ujit cka i ben te pershtatshme per perdorim edhe ne kohe me shi.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Drita per makine, Me ndricim super te fuqishem LED , konsumi i ulët i energjisë, temperatura: 6000-6500K, Tensioni: DC 12V, Fuqia: 6 W, Rezistente edhe ndaj ujit cka i ben te pershtatshme per perdorim edhe ne kohe me shi.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.