;

Drita Per Makine

(0 Vleresime)

890 Lekë 990 Lekë (-10%)

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Drita per makine, Me ndricim super LED dhe shumellojshmeri ngjyrash, konsumi i ulët i energjisë qe zgjat deri në 50k orë, Tensioni: DC 12V, Fuqia: 2W, Vjen se bashku me pultin per kontroll fale butonave te se cilit mund te ndryshoni nivelin e ndricimit dhe ngjyrat sipas deshires.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Drita per makine, Me ndricim super LED dhe shumellojshmeri ngjyrash, konsumi i ulët i energjisë qe zgjat deri në 50k orë, Tensioni: DC 12V, Fuqia: 2W, Vjen se bashku me pultin per kontroll fale butonave te se cilit mund te ndryshoni nivelin e ndricimit dhe ngjyrat sipas deshires.

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.