;

Friteze camry

(0 Vleresime)

5,990 Lekë

Shitesi: GoTech Electronics Gjendja: Ne Stok

  • Friteze Camry Modeli: CR 4909, Kodi: FT12429, Me nje dizanj praktik ideale per skuqjen e ushqimeve tuaja te preferuara si: patate, perime, mish apo peshk ne menyren me te thjeshte, Me koshin rrjete dhe enen e vajit te levizhme, Veshje e enes me material inoks i cilesise se larte, Kapaciteti: 3 liter, termostat i rregullueshme qe nuk lejon djegien e ushqimit, Kapak me filter per aromat, Fuqia: 2000 W.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Friteze Camry Modeli: CR 4909, Kodi: FT12429, Me nje dizanj praktik ideale per skuqjen e ushqimeve tuaja te preferuara si: patate, perime, mish apo peshk ne menyren me te thjeshte, Me koshin rrjete dhe enen e vajit te levizhme, Veshje e enes me material inoks i cilesise se larte, Kapaciteti: 3 liter, termostat i rregullueshme qe nuk lejon djegien e ushqimit, Kapak me filter per aromat, Fuqia: 2000 W.

GoTech Electronics

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.