;

Set Forma Per Akullore

(0 Vleresime)

590 Lekë

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Set me 6 forma per akullore, Ideale per ju qe i pelqeni kaq shume ato dhe deshironi te pergatisni vete ne shtepi, Material plastike rezistent pa substanca te demshme per shendetin, Me 3 ngjyra te ndryshme: blu, jeshile dhe roze.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Set me 6 forma per akullore, Ideale per ju qe i pelqeni kaq shume ato dhe deshironi te pergatisni vete ne shtepi, Material plastike rezistent pa substanca te demshme per shendetin, Me 3 ngjyra te ndryshme: blu, jeshile dhe roze.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.