;

Paisje Me Vakum Per Ushqime

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,490 Lekë (-20%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Paisje me vakum per ushqime, Ju ndihmon ne ruajtjen e frutave, perimeve, mishit dhe cdo gje tjeter ne qese qe ato te qendrojen gjithmone te fresketa dhe mos humbasin vitaminat e tyre, Proces i shpejte, rreth 20 sekonda per te mbyllur nje qese. Teper e thjeshte ne perdorim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Paisje me vakum per ushqime, Ju ndihmon ne ruajtjen e frutave, perimeve, mishit dhe cdo gje tjeter ne qese qe ato te qendrojen gjithmone te fresketa dhe mos humbasin vitaminat e tyre, Proces i shpejte, rreth 20 sekonda per te mbyllur nje qese. Teper e thjeshte ne perdorim.

Kitchen & Home