;

Mbulese Motorri Petex

(0 Vleresime)

2,600 Lekë

Shitesi: Benian SHA Gjendja: Ne Stok

  • Dizenjuar per mbrojtjen e motorrit tuaj ndaj te gjithe faktoreve mjedisore si: rrezet e diellit, bora, shiu si edhe bresheri. Gjithashtu e mbron ate edhe nga gervishtjet dhe pluhurat. Material 100% prej najloni qe eshte rezistent edhe ndaj ujit. Universal per te gjithe motorret. Dimensionet: 203 x 89 x 119 cm.
Sasia
Raporto

Kodi: #40137

Kategori:Aksesore Makinash, Aksesore, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Dizenjuar per mbrojtjen e motorrit tuaj ndaj te gjithe faktoreve mjedisore si: rrezet e diellit, bora, shiu si edhe bresheri. Gjithashtu e mbron ate edhe nga gervishtjet dhe pluhurat. Material 100% prej najloni qe eshte rezistent edhe ndaj ujit. Universal per te gjithe motorret. Dimensionet: 203 x 89 x 119 cm.

Benian SHA

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.