;

Korse mbledhese

(0 Vleresime)

1,090 Lekë 1,490 Lekë (-27%)

Shitesi: Perfect Silhouette Gjendja: Ne Stok

  • Korse per belin, Materiali i teknologjisë Hot Unisex ruan nxehtësinë e trupit dhe stimulon djersitje gjatë stërvitjes, Formon belin dhe korrigjon qëndrimin - duke siguruar mbështetje edhe për shpinën tuaj fale spiraleve te vendosura, Material poliester dhe neoprene, Komod dhe efektiv. Mund ta mbani veshur edhe nen rrobat tuaja pasi nuk do duket fare qe e keni veshur, I pershtatshem per meshkuj dhe femra, Lahet edhe ne lavatrice, Masat: S-XL.
Sasia
Raporto

Kodi: #40095

Kategori:Sport & Natyre, Fitness, Aksesore

Kontakt

Shperndaje

Korse per belin, Materiali i teknologjisë Hot Unisex ruan nxehtësinë e trupit dhe stimulon djersitje gjatë stërvitjes, Formon belin dhe korrigjon qëndrimin - duke siguruar mbështetje edhe për shpinën tuaj fale spiraleve te vendosura, Material poliester dhe neoprene, Komod dhe efektiv. Mund ta mbani veshur edhe nen rrobat tuaja pasi nuk do duket fare qe e keni veshur, I pershtatshem per meshkuj dhe femra, Lahet edhe ne lavatrice, Masat: S-XL.

Perfect Silhouette

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.