;

Grirese Dhe Prerese Ushqimesh

(0 Vleresime)

1,490 Lekë 1,990 Lekë (-25%)

Shitesi: Erstore Gjendja: Ne Stok

  • Grirese dhe prerese ushqimesh 2 ne 1, Nje pisje qe do ju lehtesoje pune dhe shkurtoje kohen ne kuzhinen tuaj, Me nje dizanj praktik me ane te kesaj paisje ju mund te prisni frutat, perimet, djathin dhe gjithcka tjeter shpejt ne formen qe deshironi apo edhe ti grini ato. Ne kete menyre do pergatisni shpejt sallatat e fresketa apo perberje per ushqime te ndryshme si psh embelsirat, Vjen me 3 aksesore te ndryshem ne forme te rrumbullaket per ti perdorur sipas deshires te cielt jane te ndertar nga material celiku qe nuk ndryshket, Teper e lehte ne perdorim, Mjafton te vendosni frutin apo perimin tek pasija dhe te rrotulloni leven, Ato do jene gati vetem ne pak minuta, Veshur me material plastike, Teper e thjeshte edhe ne pastrim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Grirese dhe prerese ushqimesh 2 ne 1, Nje pisje qe do ju lehtesoje pune dhe shkurtoje kohen ne kuzhinen tuaj, Me nje dizanj praktik me ane te kesaj paisje ju mund te prisni frutat, perimet, djathin dhe gjithcka tjeter shpejt ne formen qe deshironi apo edhe ti grini ato. Ne kete menyre do pergatisni shpejt sallatat e fresketa apo perberje per ushqime te ndryshme si psh embelsirat, Vjen me 3 aksesore te ndryshem ne forme te rrumbullaket per ti perdorur sipas deshires te cielt jane te ndertar nga material celiku qe nuk ndryshket, Teper e lehte ne perdorim, Mjafton te vendosni frutin apo perimin tek pasija dhe te rrotulloni leven, Ato do jene gati vetem ne pak minuta, Veshur me material plastike, Teper e thjeshte edhe ne pastrim.

Erstore