;

Paisje Per Japrak

(0 Vleresime)

590 Lekë 1,490 Lekë (-60%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ska Gjendje

  • Nje paisje perfekte per cdo amvise per ti lehtesuar jeten ne kuzhine, Ideale per pergatitjen e japrakeve te shijshem sipas deshires suaj, Mjafton thjeshte te vendosni gjethen tek paisja, te vendosni permbajtjen dhe te shtyni dorezen, Ne pak kohe ju do keni japraket te mbeshtjelle pa shume mundim dhe lodhje, Material plastike e qendrueshme, Teper e lehte edhe ne pastrim.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Nje paisje perfekte per cdo amvise per ti lehtesuar jeten ne kuzhine, Ideale per pergatitjen e japrakeve te shijshem sipas deshires suaj, Mjafton thjeshte te vendosni gjethen tek paisja, te vendosni permbajtjen dhe te shtyni dorezen, Ne pak kohe ju do keni japraket te mbeshtjelle pa shume mundim dhe lodhje, Material plastike e qendrueshme, Teper e lehte edhe ne pastrim.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.