;

Karikues Me Wireless

(0 Vleresime)

990 Lekë 2,990 Lekë (-67%)

Shitesi: Tech Shop Gjendja: Ne Stok

  • Karikues i vecante me wireless, Dizenjuar kryesisht per karikimin e telefonit tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine dhe ngeleni pa bateri, Tekonologji e karikimit me vale pasi eshte e paisur me sensor, Dizajni elektromagnetik, mjafton vetëm te vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht, Siguron mbrojtje te temperatures se larte, Mund ta vendosin tek ajri i makines, Distanca e ngarkimit: <10 mm, Eficenca: >72 % , Hyrje 1.67 A, Pershtatet per telefonat me madhesi: 4.0 inç ~ 6.5 inç .
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Karikues i vecante me wireless, Dizenjuar kryesisht per karikimin e telefonit tuaj gjate kohes qe udhetoni me makine dhe ngeleni pa bateri, Tekonologji e karikimit me vale pasi eshte e paisur me sensor, Dizajni elektromagnetik, mjafton vetëm te vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht, Siguron mbrojtje te temperatures se larte, Mund ta vendosin tek ajri i makines, Distanca e ngarkimit: <10 mm, Eficenca: >72 % , Hyrje 1.67 A, Pershtatet per telefonat me madhesi: 4.0 inç ~ 6.5 inç .

Tech Shop

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.