;

Doogee X11

(0 Vleresime)

7,490 Lekë 8,490 Lekë (-12%)

Shitesi: Elektronic Store Gjendja: Ne Stok

  • Smartphone Doogee X11, Nje prodhim i vitit 2018, Dizanj elegant, Me touch dhe madhesi ekrani 5.0 inches, Rezolucioni: 480 x 854 pixels, Me sistem Android 8.1; CPU: ARM Cortex-A7, 1300 MHz, Cores: 4, kapaciteti i memories: 1 GB RAM ; Me kamera me cilesi te larte: LED 5.04 MP (megapixels), Cilesi e larte e audios dhe videos, Dual SIM, Kapaciteti i baterise: 2250 mAh, Li-Ion, Madhesia: 72 x 145 x 9.5 mm.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Smartphone Doogee X11, Nje prodhim i vitit 2018, Dizanj elegant, Me touch dhe madhesi ekrani 5.0 inches, Rezolucioni: 480 x 854 pixels, Me sistem Android 8.1; CPU: ARM Cortex-A7, 1300 MHz, Cores: 4, kapaciteti i memories: 1 GB RAM ; Me kamera me cilesi te larte: LED 5.04 MP (megapixels), Cilesi e larte e audios dhe videos, Dual SIM, Kapaciteti i baterise: 2250 mAh, Li-Ion, Madhesia: 72 x 145 x 9.5 mm.

Elektronic Store

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.