;

Xhezve Elektrike Sonifer

(0 Vleresime)

1,990 Lekë 2,490 Lekë (-20%)

Shitesi: Kitchen & Home Gjendja: Ne Stok

  • Xhezve elektrike Sonifer Modeli: SF-3501, Per ju qe e doni kaq shume kafen turke, Me kapacitet 4 filxhane kafeje, Me sistem mbrojtje nga mbinxehja, Material prej celiku inoks te cilesise se larte dhe doreze plastike rezistente ndaj nxehtesise, Pajisur me buton per fikjen dhe ndezjen, Baze qe rrotullohet ne 360 grade, Fuqia 800 W, Gjatesia e kordonit elektrik: 0.6 m.
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Xhezve elektrike Sonifer Modeli: SF-3501, Per ju qe e doni kaq shume kafen turke, Me kapacitet 4 filxhane kafeje, Me sistem mbrojtje nga mbinxehja, Material prej celiku inoks te cilesise se larte dhe doreze plastike rezistente ndaj nxehtesise, Pajisur me buton per fikjen dhe ndezjen, Baze qe rrotullohet ne 360 grade, Fuqia 800 W, Gjatesia e kordonit elektrik: 0.6 m.

Kitchen & Home

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.