;

Laps Per Zbardhjen e Dhembeve

(0 Vleresime)

590 Lekë 990 Lekë (-40%)

Shitesi: Alb-trade Gjendja: Ne Stok

  • Laps per zbardhjen e dhembeve, Zbardh dhembet tuaja deri ne 4 nuanca me shume, Rezulatate te dukshme per 1 jave, Aplikohet mjaft thjeshte dhe teper i lehte ne perdorim, Per dhembe dhe buzeqeshje te bukur ne cdo kohe!
Sasia

Kontakt

Shperndaje

Laps per zbardhjen e dhembeve, Zbardh dhembet tuaja deri ne 4 nuanca me shume, Rezulatate te dukshme per 1 jave, Aplikohet mjaft thjeshte dhe teper i lehte ne perdorim, Per dhembe dhe buzeqeshje te bukur ne cdo kohe!

Alb-trade

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.