;

Kryqi i Jezu Krishtit

(0 Vleresime)

990 Lekë

Shitesi: Home Dekor Gjendja: Ne Stok

  • Kryqi i Jezu Krishtit, Per te gjithe besimtaret e krishtere qe duan ta kene simbolin e besimit te tyre ne shtepi, Material druri me nje dizanj kaq te vecante.
Sasia
Raporto

Kodi: #36145

Kategori:Shtepia & Kopeshti, Dekor, Ornamente

Kontakt

Shperndaje

Kryqi i Jezu Krishtit, Per te gjithe besimtaret e krishtere qe duan ta kene simbolin e besimit te tyre ne shtepi, Material druri me nje dizanj kaq te vecante.

Home Dekor

Shkarko aplikacionin Gjejevete!

Perfito 300 leke bonus per shkarkim. Bonus per cdo blerje, produkte falas dhe bonuse ditore.